Bartłomiej Mazurek Bartłomiej Mazurek

Miłośnik i użytkownik sprzętów Apple od 2010 roku. Zawodowo dziennikarz, a po godzinach pasjonat kolarstwa, fotografii i dobrych gier na PS4.

News Blog

Pełna wersja programu Photoshop CC dla tabletów Apple pojawi się jeszcze w tym roku. Firma Adobe rozpoczęła już wysyłanie pierwszych zaproszeń do użytkowników, którzy wezmą udział w beta testach.

Orange Flex to prawdziwy powiew świeżości na rynku telekomunikacyjnym w Polsce. Brak umów, okresu zobowiązania i prosta obsługa z poziomu aplikacji mają zachęcić klientów. Taka propozycja od operatora może być również znakomitym wyborem dla posiadaczy iPhone'ów, ponieważ operator zapowiedział wsparcie dla technologii eSIM.

Już za niespełna miesiąc podczas WWDC zostanie zaprezentowany iOS 13. Daniel Korpai postanowił zaproponować swoją wizję systemu operacyjnego przeznaczonego dla iPada. Tryb ciemny i Finder to jedne z ciekawszych elementów, jakie pojawiły się w projekcie.

Onleaks we współpracy z serwisem PriceBaba opublikowali wysokiej jakości wizualizacje przedstawiające następcę iPhone'a XR, który zadebiutuje już za kilka miesięcy. Zdjęcia bazują na plotkach i doniesieniach związanych z tańszym flagowcem Apple.

Wygląda na to, że pierwsi klienci nieprędko otrzymają swoje egzemplarze Samsunga Galaxy Fold. Przedstawiciele firmy powiedzieli Reutersowi, że nie są w stanie potwierdzić daty wysyłek składanego telefonu.

Na niespełna miesiąc przed WWDC, Mark Gurman z Bloomberga spekuluje nad nowymi funkcjami, które pojawią się w systemach iOS, Watch OS oraz macOS.

Ming Chi-Kuo przewiduje, że iPhone'y w 2019 roku zostaną wyposażone w nowe anteny wykonane z materiału MPI, a nie jak dotychczas ciekłokrystalicznych polimerów LCP.

Najpopularniejszy z dostępnych pakietów Creative Cloud już wkrótce może podrożeć. Adobe po cichu wprowadziło nową, znacznie wyższą cenę dla planu fotograficznego obejmującego aplikację Adobe Photoshop CC oraz Lightroom Classic.

Netflix oficjalnie poinformował, że będzie wspierał wyższą jakość dźwięku. Amerykański gigant twierdzi, że brzmienie w filmach i serialach wejdzie na zupełnie nowy poziom.

Firma Bose za pośrednictwem swojego kanału na Twitterze poinformowała, że najnowsza aktualizacja wprowadzi wsparcie dla Apple AirPlay 2 w głośnikach z serii Bose Smart.

Apple udostępniło nową reklamę bezprzewodowych słuchawek PowerBeats Pro, które są dedykowane dla osób aktywnych. W nowej kampanii udział wzięło wielu popularnych sportowców.